2013 m. liepos 8 d., pirmadienis

Civilinės atsakomybės draudimas

Draudimas šiais laikais tampa vis svarbesniu dalyku visuomenei. Turint galvoje, kad pasaulyje pavojų daugėja su kiekviena diena, galimybė jaustis saugiems yra netgi labai svarbi. Taip pat, labai daug naudos atneša ir tai, jog šiais laikais galima apsidrausti beveik nuo bet ko. Vis dėlto, šiandien kalbėsime tik apie vieną iš draudimo rūšių – civilinės atsakomybės draudimas.

Kas gi yra civilinės atsakomybės draudimas? Tai yra pagrinde verslui skirtas draudimas, apsaugantis nuo trečiųjų asmenų padarytos žalos sveikatai ar turtui. Verta paminėti, jog pastaraisiais metais šio draudimo populiarumo kreivė gan sparčiai šovė į viršų. Kodėl gi? Per pastaruosius dešimtmečius buvo visapusiškai sutvarkytos valstybių valdymo formos didžiojoje dalyje pasaulio šalių. Didžioji dalis iš pasaulio valstybių yra demokratiškos, todėl didžioji dalis valstybės piliečių turi teisę pradėti verslą. Būtent dėl to civilinės atsakomybės draudimas internetu ir tapo svarbiu – pastaraisiais metais pradėjo kurtis vis daugiau įvairių įmonių, kas ir leido civilinės atsakomybės draudimui tapti viena iš svarbiausių draudimo rūšių.

Vis dėlto, ar apsimoka įmonėms investuoti savo lėšas į civilinės atsakomybės draudimą? Tikrai taip. Civilinės atsakomybės draudimas tikrai nėra pats brangiausias, tad jis yra prieinamas kiekvienai įmonei. Taip pat, labai svarbus aspektas, jog civilinės atsakomybės draudimas apsaugo įmones nuo neplanuotų tiek turtinių, tiek neturtinių nuostolių, todėl sumokėti nedidelę pinigų sumą vardan įmonei suteikiamos ramybės, apsaugančios nuo nenumatytų nuostolių, yra tikrai naudinga.

Viską sudėjus, civilinės atsakomybės draudimas per pastaruosius metus stipriai išpopuliarėjo, ir panašu, jog tą ir toliau sėkmingai darys bent jau ateinančius keletą metų. Tai yra netik dėl to, kad įmonių vis daugėja, tačiau ir dėl to, kad žmonių intelekto lygis su laiku vis didėja, bei supratimas, jog pinigai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas pasaulyje, ateina vis į didesnio žmonių skaičiaus protus. Būtent dėl to civilinės atsakomybės draudimas yra ir dar ilgai išliks viena iš svarbiausių draudimo rūšių.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą